CSH Ostrava - 2014

 

Výsledky disciplín

Propozice: zde

 

Aktuální zpravodajství

 

STŘEDA 18.6.2014


Slavnostní zahájení:

Slavnostní zahájení her se uskutečnilo v kinosále SŠ prof.Matějčka v Ostravě - Porubě.

 

Kulturní program:

Vystoupení skupiny Keltik

 

ČTVRTEK 19.6.2014

 

LEHKÁ ATLETIKA

Běh na 60m - dívky

1. místo - Vidličková Sandra
2. místo - Škrbelová Alena
3. místo - Čadková Magdalena

 

Běh na 60m - chlapci

1. místo - Lucký Miroslav
2. místo - Franěk Ondřej
3. místo - Vašíček Jiří

 

Běh na 800m - dívky

1. místo - Táborská Petra
2. místo - Procházková Alice
3. místo - Virágová Anna

 

Běh na 1 500m - chlapci

1. místo - Kőrner Petr
2. místo - Karafiát Jan
3. místo - Arehman Petr

 

Smíšená štafeta na 4x 60m

1. místo - Praha Ječná
2. místo - Kyjov
3. místo - Ostrava

 

********************

 

Skok daleký - dívky

1. místo - Vidličková Sandra
2. místo - Vysloužilová Nikola
3. místo - Cínová Anna

 

 

Skok daleký - chlapci

1. místo - Lucký Miroslav
2. místo - Vašíček Jiří
3. místo - Kalejda Dominik

 

 

Skok vysoký - dívky

1. místo - Vidličková Sandra
2. místo - Grohová Marie
3. místo - Stachoviczová Augustina

 

Skok vysoký - chlapci

1. místo - Lucký Miroslav
2. místo - Hartoš Radim
3. místo - Holiš Vlastimil

 


 

********************

 

Vrh koulí - dívky

1. místo - Škrbelová Alena
2. místo - Bardodějová Michaela
3. místo - Stachoviczová Gabriela

 

 

Vrh koulí - chlapci

1. místo - Vašíček Jiří
2. místo - Draksi David
3. místo - Červeňák Radek

 

 


********************

Kulturní program:

Vystoupení kouzelníka a návštěva večerní ZOO Ostrava.

 

PÁTEK 20.6.2014

 

BASKETBAL

 

 

********************

FUTSAL

 

********************

PLAVÁNÍ

50m prsa - dívky

1. místo - Čadková Barbora
2. místo - Flaksová Saša
3. místo - Vidličková Sandra

50m prsa - chlapci

1. místo - Lucký Miroslav
2. místo - Hartoš Radim
3. místo - Kletečka Kristián

50m volný způsob - dívky

1. místo - Brablicová Petra
2. místo - Zbíralová Martina
3. místo - Vidličková Sandra

50m volný způsob - chlapci

1. místo - Hartoš Radim
2. místo - Lucký Miroslav
3. místo - Červeňák Radek

Smíšená štafeta 4x 50m volný způsob

1. místo - Kyjov
2. místo - Olomouc
3. místo - Ostrava

 

 

********************


Kulturní program:

Vystoupení - country tance

 

 

SOBOTA 21.6.2014

 

ZÁPASY O UMÍSTĚNÍ
VE
FUTSALE A BASKETBALU

Basketbal dívky

1. místo - Kyjov
2. místo - Olomouc
3. místo - Ostrava

 

Futsal chlapci

1. místo - Ostrava
2. místo - Plzeň
3. místo - Kyjov

 

Ukončení her :

Vyhlášení výsledků a celkového pořadí škol. Odjezd účastníků her.

Celkové pořadí škol:

 1.  místo - Ostrava
 2.  místo - Kyjov
 3.  místo - Praha Ječná

 4.  místo - Olomouc
 5.  místo - Plzeň
 6.  místo - Liberec
 7.  místo - České Budějovice
 8.  místo - Valašské Meziříčí
 9.  místo - Brno
10. místo - Praha Holečkova
11. místo - Praha Výmolova
12. místo - Ivančice

 

( zpět )