CSH Ostrava - 2014

Výsledky disciplín

 

 

Celkové pořadí škol:

 

 1.  místo - Ostrava
 2.  místo - Kyjov
 3.  místo - Praha Ječná

 4.  místo - Olomouc
 5.  místo - Plzeň
 6.  místo - Liberec
 7.  místo - České Budějovice
 8.  místo - Valašské Meziříčí
 9.  místo - Brno
10. místo - Praha Holečkova
11. místo - Praha Výmolova
12. místo - Ivančice


LEHKÁ ATLETIKA

Běh na 60m - dívky

1. místo - Vidličková Sandra
2. místo - Škrbelová Alena
3. místo - Čadková Magdalena

Běh na 60m - chlapci

1. místo - Lucký Miroslav
2. místo - Franěk Ondřej
3. místo - Vašíček Jiří

Běh na 800m - dívky

1. místo - Táborská Petra
2. místo - Procházková Alice - OSTRAVA
3. místo - Virágová Anna

Běh na 1 500m - chlapci

1. místo - Kőrner Petr
2. místo - Karafiát Jan
3. místo - Arehman Petr

Smíšená štafeta na 4x 60m

1. místo - Praha Ječná
2. místo - Kyjov
3. místo - Ostrava

 

Skok daleký - dívky

1. místo - Vidličková Sandra
2. místo - Vysloužilová Nikola
3. místo - Cínová Anna

Skok daleký - chlapci

1. místo - Lucký Miroslav
2. místo - Vašíček Jiří
3. místo - Kalejda Dominik

Skok vysoký - dívky

1. místo - Vidličková Sandra
2. místo - Grohová Marie
3. místo - Stachoviczová Augustina

Skok vysoký - chlapci

1. místo - Lucký Miroslav
2. místo - Hartoš Radim - OSTRAVA
3. místo - Holiš Vlastimil

 

Vrh koulí - dívky

1. místo - Škrbelová Alena
2. místo - Bardodějová Michaela
3. místo - Stachoviczová Gabriela

Vrh koulí - chlapci

1. místo - Vašíček Jiří
2. místo - Draksi David
3. místo - Červeňák Radek

 

 

PLAVÁNÍ

 

50m prsa - dívky

1. místo - Čadková Barbora
2. místo - Flaksová Saša - OSTRAVA
3. místo - Vidličková Sandra

50m prsa - chlapci

1. místo - Lucký Miroslav
2. místo - Hartoš Radim - OSTRAVA
3. místo - Kletečka Kristián

50m volný způsob - dívky

1. místo - Brablicová Petra
2. místo - Zbíralová Martina
3. místo - Vidličková Sandra

50m volný způsob - chlapci

1. místo - Hartoš Radim - OSTRAVA
2. místo - Lucký Miroslav
3. místo - Červeňák Radek

Smíšená štafeta 4x 50m volný způsob

1. místo - Kyjov
2. místo - Olomouc
3. místo - Ostrava

 

BASKETBAL

 

Basketbal dívky

1. místo - Kyjov
2. místo - Olomouc
3. místo - Ostrava

4. místo - Praha Ječná
5. místo - Valašské Meziříčí
6. místo Plzeň
7. místo Liberec

 

FUTSAL

 

Futsal chlapci

 1.  místo - Ostrava
 2.  místo - Plzeň
 3.  místo - Kyjov

 4.  místo - Praha Ječná
 5.  místo - Brno
 6.  místo - Olomouc
 7.  místo - Liberec
 8.  místo - Valašské Meziříčí
 9.  místo - Praha Výmolova
10. místo - Praha Holečkova

 

 

( zpět )